Live -text, Vedița Colonești - AFC Câmpulung, ora 18 00 - Arena Olteana

Live -text, Vedița Colonești - AFC Câmpulung, ora 18 00

Min 90+6, 0-0, finalul partidei, Vedița rezistă în 10 oameni și partida se încheie la egalitate 0-0

Min 88,0-0, Samson ratează din interiorul careului de două ori la aceiași fază .La oaspeții intra Lungu . Arbitrul arată 6 minute de prelungiri .La gazde intra
Zamfirescu

Min 74, 0-0 În replică, noul intrat, Ghiță șutează puțin pe lângă poartă din interiorul careului .La Vedița intră Mierlea

Min 70, 0-0. Noul intrat,Stan, pătrunde în careul oaspeților, șutează puternic dar Voicu respinge în corner. Lovitura de colt a rămas fără rezultat

Min 65, 0-0, la gazde intră Antonio Stan

Min 52, 0-0, Voinescu trimite cu capul spre poartă, Voicu respinge și Teodorescu pe fază trimite balonul în plasă. Tușierul ridica steagul și semnalizează ofsaid

Min 46 a început repriza secundă.La oaspeții intră Jenaru și Ntamack , la gazde Teodorescu și Filip

Min 45, 0-0, finalul primei reprize.

Min 42,0-0 Oaspeții prind curaj și se apropie din ce mai des de poarta lui Calotă

Min 36, 0-0, Alima trimite spre poarta părăsită de Calotă, dar Oprescu oprește balonul care se ducea în poartă

Min 30, 0-0 Partidă modesta, se joacă excesiv de prudent. Matei este eliminat pentru două galbene. Gazdele joacă în 10 oameni

Min 21, 0-0 Jocul se dispută între cele două careuri, fara pericol pentru cele două porți

Min 15, 0-0, Voinescu este găsit în careu cu un balon dar trimite cu capul slab și Voicu reține

Min 3, 0-0 Alima este găsit în careul mic dar trimite pe lângă poartă

Min 1 a început meciul

Vedița Colonești: Calotă - Malin, Matei, Oprescu , Sanda, Ciobanu - Turcin Bessong, Samson- Chircioaga, Voinescu

FC Muscelul Câmpulung : Voicu - Sima, Alima, Ciaccio, Gașa, Dumitrescu, Stelea, Longher, Coman, Stanici, Stancu